Follow Us

0911 299 717
info@zahradnictvopodurpinom.sk

Od 16. 11. 2017 zatvorené
Jarná sezóna 2018 začne 1. marca

Založené 2011

História Záhradníctva pod Urpínom

Záhradníctvo pod Urpínom vzniklo ako rodinný projekt v roku 2011. Od počiatku si zakladáme na koreknosti a profesionalite. Našim zákazníkom ponúkame kvalitné rastliny, substráty, hnojivá, osivá a prípravky na ochranu rastlín. Predávame aj rastliny z našej výroby, v ktorej sa aktuálne zameriavame na menej pestované ovocné druhy ako áronia, zemolez kamčatský, muchovníky, ale aj na tradičné drobné ovocie ako napríklad stálerodiace jahody, brusnice a kanadské čučoriedky.

Každoročne pestujeme vyše 2000 kusov levandule, množstvo okrasných kríkov, pivónií a byliniek. Od roku 2013 sa venujeme aj realizáciám záhrad, zakladaniu výsadieb a ich profesionálnej údržbe.
Uprednostňujeme slovenských pestovateľov a dodávateľov tovaru. Viac ako 80% rastlín, ktoré vám ponúkame, boli vypestované u slovenských pestovateľov. Okrasné a ovocné školky, ktoré nám dodávajú rastlinný materiál poznáme osobne a môžeme sa spoľahnúť na ich profesionalitu. Vďaka tomu vieme garantovať, že u nás zakúpený tovar má tú najlepšiu kvalitu a naše rastliny splnia vaše očakávania.

Sme tu pre vás, aby sme vám ponúkli tovar prvotriednej kvality spolu s hodnotnými radami a tipmi. Veríme, že sa pripojíte k stovkám našich spokojných zákazníkov a tešíme sa na vašu návštevu u nás.

  • Realizácia záhrad
  • Údržba záhrad
  • Predaj rastlín
  • Predaj záhradného sortimentu
  • Odborné poradenstvo
Image

Náš cieľ

Každoročne pracujeme na zvyšovaní kvality naších služieb. Cez osobný prístup, profesionalitu a prvotriedny sortiment sa uchádzame byť vašim spoľahlivým partnerom prvej voľby.

Hire Us For Any Service & Get 25% Off

See what other say about us

Testimonials

John Michale

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipis cing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nstrud exercitation.

John Michale

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipis cing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nstrud exercitation.

Potrebujete záhradníka alebo návrh záhrady?

Zavolajte nám a získajte potrebné informácie

0911 299 717

Kontaktujte nás