Follow Us

0950 412 225 počas pracovnej doby
info@zahradnictvopodurpinom.sk

Záhradníctvo je momentálne zazimované a zatvorené.
Novú sezónu otvárame 1. 3. 2022.

Založené 2011

Záhradníctvo pod Urpínom - naša história

Záhradníctvo pod Urpínom vzniklo ako rodinný projekt v roku 2011. Od počiatku si zakladáme na koreknosti, individuálnom prístupe a profesionalite. Okrasné záhrady majú byť pýchou našich domovov a preto našim zákazníkom ponúkame najvyššiu kvalitu. V našom obchode nájdete všetko potrebné pre pestovanie a starostlivosť o záhradu. Ponúkame zaujímavý tovar počas celej sezóny - jarné kvety, okrasné stromy, okrasné kríky, rôzne trvalky do záhrady, skalničky, kvety na balkón, ale aj kvalitné rašelinové substráty, hnojivá, semená a osivá renomovanej značky Vilmorin, prípravky na ochranu rastlín a ekologické prípravky. Každoročne realizujeme sezónny predaj ovocných stromov a drobného ovocia. Ponúkame na predaj aj rastliny z našej výroby, v ktorej sa aktuálne zameriavame na menej pestované ovocné druhy ako áronia, zemolez kamčatský, muchovník, ale aj na tradičné drobné ovocie ako napríklad stálerodiace jahody, brusnice a kanadské čučoriedky.

Každoročne pestujeme v okrasné dreviny, pivónie a bylinky do záhrady, ovocné dreviny ako muchovníky, zemolez kamčatský, či áronia. Od roku 2013 sa Záhradníctvo pod Urpínom venuje aj realizáciám záhrad, zakladaniu výsadieb a ich profesionálnej údržbe. Desať rokov po založení máme dostatok skúseností s tvorbou záhrad na mieru, preto nás neváhajte osloviť pokiaľ plánujete novú záhradu, alebo zmeny v tej aktuálnej.

Uprednostňujeme slovenských pestovateľov a dodávateľov tovaru. Viac ako 80% rastlín, ktoré vám ponúkame, boli vypestované u slovenských pestovateľov. Okrasné a ovocné školky, ktoré nám dodávajú rastlinný materiál poznáme osobne a môžeme sa spoľahnúť na ich profesionalitu. Vďaka tomu vieme garantovať, že u nás zakúpený tovar má tú najlepšiu kvalitu a naše rastliny splnia vaše očakávania.

Záhradníctvo pod Urpínom reaguje na potreby svojich zákazníkov. Snažíme sa vyhľadávať rastliny a produkty, ktoré by mohli byť pre vás zaujímavé. V roku 2018 sa naša spoločnosť stala spoluvlastníkom Záhradného centra Satori vo Zvolene pri Kauflande. V tejto prevádke nájdete podobný sortiment a navyše veľké rastliny.

Sme tu pre vás, aby sme vám ponúkli tovar prvotriednej kvality spolu s hodnotnými radami a tipmi. Veríme, že sa pripojíte k stovkám našich spokojných zákazníkov a tešíme sa na vašu návštevu u nás alebo na váš nákup cez e-shop.

  • Realizácia záhrad
  • Údržba záhrad
  • Predaj rastlín
  • Predaj záhradného sortimentu
  • Odborné poradenstvo
Image

Náš cieľ

Každoročne pracujeme na zvyšovaní kvality naších služieb. Cez osobný prístup, profesionalitu a prvotriedny sortiment sa uchádzame byť vašim spoľahlivým partnerom prvej voľby.

Hire Us For Any Service & Get 25% Off

See what other say about us

Testimonials

John Michale

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipis cing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nstrud exercitation.

John Michale

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipis cing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nstrud exercitation.

Potrebujete záhradníka alebo návrh záhrady?

Zavolajte nám a získajte potrebné informácie

0911 299 717

Kontaktujte nás